Osvojili smo pet atletskih medalj na posamičnem državnem prvenstvu

Naše atletinje in naš atlet so zopet blesteli na državnem prvenstvu, ki je bilo 20. maja v Domžalah, saj so osvojili kar pet odličij.

Naš najboljši atlet, Anej Zupanc (2. d), je v teku na 400 m prepričljivo pritekel zlato, prav tako je naša ženska štafeta v teku na 4 x 100 m ugnala vso konkurenco in z lahkoto zmagala. Tekle so: Aneja Simončič (2. f), Tara Patricia Bosil (2. č), Eva Lajhar (1. f) in Ina Rojnik (3. f). Srebrno medaljo si je pritekla Ina Ronjik v teku na 400 m. Nina Ramšak (4. c) je v suvanju krogle postavila osebni rekord in osvojila drugo mesto. Bronasto medaljo pa je z odličnim tekom osvojila Aneja Simončič. Tara Patricia Bosil je v teku na 400 m osvojila četrto mesto. Dve osmi mesti pa sta si pritekli Eva Lajhar na 100 m in Maja Vengust (1. a) v teku na 1000 m.

Vsem atletom čestitamo za odlične rezultate, ki so jih dosegli le s poštenim delom, predanostjo in iskrenim športnim duhom!