Naši atleti osvojili osem medalj in uvrstitev na državno prvenstvo!

V Celju je na stadionu Kladivar 12. maja 2015 potekalo posamično atletsko področno prvenstvo, na katerem so tekmovali tudi naši dijaki. Ekipa le devetih atletinj in atletov, okrnjena zaradi OIV ekskurzij, se je na tekmovanju kljub temu zelo izkazala in osvojila kar osem medalj ter dosegla uvrstitev na državno prvenstvo, ki bo 20. maja v Domžalah.

Štiri zlate medalje so osvojili: Aneja Simončič, 2. f (v teku na 100 m), Nina Ramšak, 4. c (v suvanju krogle), Anej Zupanc, 2. d (v teku na 400 m) in ženska štafeta 4 x 100 m v postavi: Aneja Simončič, Ina Rojnik, Tara Bosil in Kaja Štante.

Srebrne medalje sta osvojili atletinji Ina Rojnik, 3. f (v teku na 400 m) in Kaja Črepinšek, 3. c (v skoku v daljino), bronasti kolajni pa sta si priborili Tara Bosil, 3. c (v teku na 400 m) in Maja Vengust, 1. a (v teku na 1000 m).