Posamično atletsko državno prvenstvo

V Domžalah je bilo 21. maja 2014 posamično prvenstvo v atletiki.  Naši atleti so osvojili kar pet odličij, dve zlati medalji in tri bronasta odličja, ter nanizali še veliko dobrih uvrstitev med prvih deset.

Naš najboljši atlet v zadnjih štirih letih, Lucijan Zalokar (4. č), je na svoji poslovilni tekmi dosegel osebni rekord na 1000 m, le za nekaj sekund zgrešil državni rekord in osvojil zlato medaljo. Prvo mesto je osvojil tudi odličen in perspektiven atlet Anej Zupanc (1. d) v teku na 400 m.

Dekleta so osvojila tri bronaste medalje: Ina Rojnik (2. b) v teku na 400 m, Nina Ramšak (3. c) v suvanju krogle in ženska štafeta na 4 x 100 m v postavi: Tina Jug (4. b), Kaja Štante (2. c), Tara Bosil (2. b) ter Ina Rojnik (2. b).